Hydman Vallien

434461

ULRICA HYDMAN VALLIEN (född 1938): (2) Figurkompositioner, signerade och numrerade, färglitografier, ca 60x43 cm vardera

Oramade

Rum 9, Vagga 4

Hydman Vallien

Budhistorik (7 bud)
3013655
3021099
3013655
1 400
3021098
1 300
3013655

Slutpris SEK:
143 EUR, 161 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.