Damarmbandsur platina briljanter 1920/30-tal

434459

DAMARMBANDSUR, platina, 1920/30-tal, dekor av åttkantslipade diamanter, skinnband med två löpare med rosenstenar, lås av metall, diameter ca 16 mm, etui

Bandet med slitage

Klockor/Ur, Guld/Smycken

Budhistorik (13 bud)
3024588
4 800
3023891
4 600
3022798
4 400
3022796
4 200
3022795

Slutpris SEK:
4 800
483 EUR, 549 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.