Oljemålning 1700-tal

434457

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1700-tal): Hamnmotiv med båtar, olja på duk, ca 36x57 cm

Hål, lagning, ytskador

Konst, Äldre måleri

Kundcenter

Oljemålning 1700-tal

Budhistorik (8 bud)
3016154
2 400
3016152
3016150
1 600
3016149
3010567
750

Slutpris SEK:
2 400
245 EUR, 296 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.