Carl Fredrik Reuterswärd Games

434456

CARL FREDRIK REUTERSWÄRD (född 1934): (3) "Games: Game on yellow, Game on Blue, Game on red", signerade CFR, färglitografier, 1500 ex, bladmått vardera 61x45 cm

Oramade

Rum 9, Vagga 4

Budhistorik (16 bud)
3021451
2 600
3021444
2 400
3021430
3021284
3021428

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.