Einar Forseth blandteknik/collage

434443

EINAR FORSETH (1892-1982): "Gåsen och huset", signerad och daterad E. Forseth, blandteknik, 64x47 cm

Fack 6

Budhistorik (16 bud)
3021651
3014097
3013037
3013246
3013037
900

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.