Preben Fabricius & Jørgen Kastholm soffbord

434440

PREBEN FABRICIUS & JØRGEN KASTHOLM, tillskrivet, soffbord, Danmark 1960-tal, polerat stål, skiva i marmor, höjd 48, 98x98cm

Smärre slitage, nagg, skivan med färgskiftningar

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 3

Budhistorik (7 bud)
3019977
3019975
2 600
3012724
3009683
1 600
3008768

Slutpris SEK:
286 EUR, 322 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.