Elisabeth Höglund oljemålning

434435

ELISABETH HÖGLUND (Svensk politisk reporter, född 1944): "Junimorgon i Tungelsta", signerad och daterad E.Höglund -93/99, olja på duk, ca 100x81 cm

Fack 24

Elisabeth Höglund oljemålning

Budhistorik (24 bud)
3021133
3020691
3 800
3021131
3 600
3020691
2 800
3020681
2 600

Slutpris SEK:
383 EUR, 450 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.