Toyokuni japanskt träsnitt

434434

JAPANSKT TRÄSNITT, 1800-tal, Toyokuni, figurscen, bladmått ca 37x26,5 cm

Skador, fläckar

Orientaliskt, Konst

Fack 43

Toyokuni japanskt träsnitt
Budhistorik (9 bud)
3020511
1 400
3011737
1 300
3011737
850
3013894
3011737
500

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.