Björn Trägårdh oljemålning

434432

BJÖRN TRÄGÅRDH (1908-1998): Fiskebåt med fiskehåvar, signerad Trägårdh -47, olja på pannå, ca 10x16 cm

Fack 41

Björn Trägårdh oljemålning

Budhistorik

2017-01-21 kl 13:16
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.