Bordslampor Bergbom mässing

434431

BERGBOM, bordslampor, 1 par, "B-075", 1900-talets andra hälft, mässing, höjd ca 50 cm

Slitage, en fot med fläck/oxidering, kontaktsnöre feldraget, en skärmknopp något sned

Ändringar/tillägg
Höjd ca 50 cm, en skärmknopp något sned

Belysning, Bordslampor, Design

Rum 7, Hylla 1

Bordslampor Bergbom mässing

Budhistorik (15 bud)
3020381
5 200
3019964
5 000
3019233
4 800
3016438
4 600
3015044
4 400

Slutpris SEK:
5 200
496 EUR, 558 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.