Björn Trägårdh oljemålning

434427

BJÖRN TRÄGÅRDH (1908-1998): Stilleben med kanna och korg, signerad och daterad B Tragardh -47, olja på duk, ca 39x39 cm

Fack 31

Björn Trägårdh oljemålning

Budhistorik (1 bud)

3017019
2017-01-19 12:44:59

2017-01-21 kl 21:00
Slutpris SEK:
31 EUR, 37 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.