Affisch Paris

434426

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): "Journée du Poilu" 25 et 26 Décembre 1915 Organisée par le Parlement", litografi upplagd på textil, märkt tryckeri Devambez Imp. Paris, ca 120x80 cm

Hanteringsveck, enstaka kantbristningar

Ändringar/tillägg
Visas på begäran

Visas på begäran

Affisch Paris
Budhistorik (12 bud)
3021515
3021166
3021513
3021166
1 900
3021510
1 800

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.