Salongsbord 1800-tal

434425

SALONGSBORD, 1800-tal, fanérat i mahogny, dekor av intarsia, höjd ca 77, 96x54 cm

Fotkryss med lagningar, smärre fanérskador

Rum 11

Salongsbord 1800-tal

Budhistorik (6 bud)
3020271
1 900
3017365
1 800
3017364
1 700
3017363
1 600
3015196

Slutpris SEK:
1 900
196 EUR, 234 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.