Jan Håfström Mr Walker

434406

JAN HÅFSTRÖM (född 1937): Mr Walker, signerad daterad och numrerad, Jan Håfström 2003, färglitografi, bladmått ca 74x62 cm

Oramad

Konst, Fotografi

Rum 9, Vagga 4

Jan Håfström Mr Walker
Budhistorik (39 bud)
3020971
6 600
3020968
6 400
3020968
6 200
3020853
6 000
3020967
5 800

Slutpris SEK:
6 600
637 EUR, 723 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.