Ulrica Hydman Vallien

434405

ULRICA HYDMAN VALLIEN (född 1938): Kärleksbild, signerad och numrerad, färglitografi, bladmått ca 62x86 cm

Oramad

Rum 9, Vagga 4

Ulrica Hydman Vallien
Budhistorik (6 bud)
3021296
900
3020635
850
3020635
700
3020294
600
3020292
550

Slutpris SEK:
900
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.