Spegel

434403

SPEGEL, 1920/30-tal, fasseterat glad, klassicerande dekor med ā la grequebård, ca 93x41 cm

Slitage, spegelglas med krackelyr

Speglar

Rum 9

Spegel
Budhistorik (5 bud)
3018891
500
3018486
450
3018448
3016300
3007090

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.