Soffa Carl Erik Johansson

434402

CARL-ERIK JOHANSSON, soffa, "Böja", Bejra Möbel AB, Tibro, 1900-talets andra hälft, stomme av teak, lösa plymåer i rygg och sits, längd 190 cm

Bruksslitage

Möbler, Design

Rum 18

Soffa Carl Erik Johansson

Budhistorik (13 bud)
3019734
4 800
3019729
4 400
3019237
3 800
3018356
3 600
3018268

Slutpris SEK:
4 800
489 EUR, 591 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.