Oljemålning 1800-tal

434401

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Musicerande sällskap, otydligt signerad, olja på påt, ca 19x16 cm

Färgbortfall

Konst, Äldre måleri

Rum 1

Oljemålning 1800-tal

Budhistorik (11 bud)
3018584
3018481
750
3018583
750
3018481
700
3018582
650

Slutpris SEK:
83 EUR, 99 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.