Skåp Kina

434400

SKÅP, Kina, 19/2000-tal, med dekor av figurscener, tre dörrpar samt två lådor, tvådelat, höjd ca 182 , 117x54 cm

Smärre slitage, torrsprickor

Ändringar/tillägg
Sprintar till dörrar finns

Rum 14

Skåp Kina

Budhistorik (11 bud)
3018678
3017998
1 400
3017996
1 300
3017995
3017994

Slutpris SEK:
144 EUR, 169 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.