Bordslampa 1800-talets andra hälft

434399

BORDSLAMPA, grönpatinerad metall, 1800-talets andra hälft, dekor av svanar, total höjd inkl skärm ca 54 cm

Skärmen med skador

Belysning, Bordslampor

Rum 7, Hylla 2

Budhistorik (5 bud)
3018018
900
3008730
850
3009920
850
3008730
3008249

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.