Atlas der Pathologischen Anatomie 6 volymer

434398

MEDICIN. BOCK, C. E. Atlas der Pathologischen Anatomie mit besonderer Rücksicht auf Diagnostik. Häfte 1-6. Leipzig 1853-55.
Folio. Med färgplanscher i litografi. (Ej genomgångna).
Text och planscher lösa i tryckta omslag. 6 volymer.

Ej genomgångna. Nötta, skador, småfläckar.

Böcker/Kartor, Medicin

Budhistorik (12 bud)
3019744
3019456
3019742
3019456
850
3013914

Slutpris SEK:
122 EUR, 148 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.