Bordslampor 1960/70-tal

434391

BORDSLAMPOR, 1 par, 1900-talets mitt, fot i mässing, höjd 38 cm

Bruksslitage

Belysning, Bordslampor

Rum 7, Hylla 8

Bordslampor 1960/70-tal

Budhistorik (8 bud)
3038624
650
3040869
600
3038624
550
3040868
500
3038624
450

Slutpris SEK:
650
67 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.