Bordslampor 1970-tal

434389

BORDSLAMPOR, 1 par, BORDSLAMPA, Luxus, samtliga silverfärgat glas, 1970-tal, höjd 55 resp 69 cm

Bruksslitage, något fläckade skärmar

Belysning, Bordslampor

Rum 7

Bordslampor 1970-tal

Budhistorik (7 bud)
3032572
600
3040878
550
3032572
500
3040877
450
3032572

Slutpris SEK:
600
61 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.