M Pyk Slussen

434387

MADELEINE PYK (född 1934): Slussen, signerad och numrerad 380 ex, färglitografi, bladmått 75x52 cm

Oramad

Rum 9, Vagga 2

M Pyk Slussen
Budhistorik (19 bud)
3019680
3019674
3019655
3019651
950
3019649
900

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.