Madeleine Pyk

434386

MADELEINE PYK (född 1934): "Restaurant La Campanette" ur mappen bilder från Provence, signerad och numrerad, färglitografi, bladmått ca 64x49 cm

Oramad

Rum 9

Madeleine Pyk
Budhistorik (19 bud)
3019158
1 400
3018075
1 300
3011650
3010282
3011641

Slutpris SEK:
1 400
134 EUR, 150 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.