Peter Dahl

434385

PETER DAHL (född 1934): "Afton i parken", signerad och numrerad, färglitografi, bladmått ca 64x91 cm

Oramad

Rum 9, Vagga 2

Peter Dahl

Budhistorik (20 bud)
3019502
3019501
3019498
1 900
3019496
1 800
3019497
1 700

Slutpris SEK:
227 EUR, 271 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.