Jockum Nordström

434384

JOCKUM NORDSTRÖM (född 1963): "Jag följer foten", signerad och numrerad Jockum, 250 ex, litografi, bladmått ca 60x85 cm

Oramad

Rum 9, Vagga 2

Jockum Nordström
Budhistorik (6 bud)
3019619
3018003
1 600
3017312
3011659
500
3010151
450

Slutpris SEK:
191 EUR, 215 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.