Jockum Nordström

434383

JOCKUM NORDSTRÖM (född 1963): "Every neighbor is a customer", signerad och numrerad Jockum /250, färglitografi, bladmått ca 61x84 cm

Oramad

Rum 9, Vagga 1

Jockum Nordström
Budhistorik (4 bud)

3017154
4 200
3012286
3007863
3 200
3006755
450

Slutpris SEK:
4 200
423 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.