Bok om Storstockholms villastäder

434382

STOR-STOCKHOLMS VILLASTÄDER I ord och bild, redaktör Fredrik Ström, Åhlén&Åkerlund Stockholms 1942

Slitage och omslag med skador

Böcker/Kartor, Konst- och kulturhistoria

Rum 7, Hylla 9

Budhistorik (17 bud)
3019796
1 900
3015107
1 800
3015107
1 600
3018578
3015107
1 400

Slutpris SEK:
1 900
181 EUR, 204 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.