Golvlampor mässingsfot

434379

GOLVLAMPOR, 2 st, 1900-talets mitt, fot i mässing, en höjd och sänkbar, maxhöjd ca 140 cm, höjd ca 114 cm

Slitage

Belysning, Golvlampor

Rum 12

Golvlampor mässingsfot

Budhistorik (14 bud)
3019379
3009804
3009804
850
3017658
3009804
750

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.