Golvlampa mässing

434377

GOLVLAMPA, 1900-talets mitt, fot i mässing, höjd 150 cm

Bruksslitage

Belysning, Golvlampor

Rum 5

Golvlampa mässing

Budhistorik (8 bud)
3040539
700
3040350
650
3038263
600
3036503
550
3038261
500

Slutpris SEK:
700
68 EUR, 77 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.