Robert Benson akvarell

434376

ROBERT BENSON (född 1939): "Norma Jean", signerad R. Benson och daterad 1994, akvarell, ca 30x14 cm

Fack 23

Robert Benson akvarell

Budhistorik (5 bud)
3015320
500
3019345
450
3015320
3008080
3006887

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.