Ring 14 k guld med diamant

434373

RING, 14 k guld, briljant ca 1,30 ct, kvalité TCr(I)/SI1, ringstorlek ca 16 mm, vikt ca 6,7 g

Bruksslitage, repor på ringskena, nagg på diamantens rondist

Guld/Smycken

Ring 14 k guld med diamant

Budhistorik (11 bud)
3020121
25 000
3012428
24 000
3011413
21 000
3010887
20 000
3010886
19 500

Slutpris SEK:
25 000
2 518 EUR, 2 860 USD
Utropspris SEK:
30 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.