Jardinjär nysilver med glasinsats

434366

JARDINJÄR, nysilver, med glasinsats, 1900-talets början, höjd med hänkel ca 15, längd 43 cm

En hänkel med lagning/förstärkning

Diverse

Budhistorik (10 bud)
3026438
3025535
3025535
900
3026109
850
3025535

Slutpris SEK:
114 EUR, 129 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.