Golvlampfötter mässing

434364

GOLVLAMPFÖTTER, 3 st, mässing, 1900-talets mitt, höjd ca 130 cm

Bruksslitage

Belysning, Golvlampor

Rum 12

Golvlampfötter mässing

Budhistorik (17 bud)
3019433
3019371
3019371
900
3019218
850
3016322

Slutpris SEK:
122 EUR, 148 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.