Bengt Elde oljemålning

434339

BENGT ELDE (1939-2015), komposition med stuga vid havet, signerad ELDE, olja på pannå, ca 27 x 34,5 cm

Fack 31

Bengt Elde oljemålning

Budhistorik (14 bud)
3018561
3 400
3018519
3 200
3018560
3 200
3018519
3018558
2 800

Slutpris SEK:
3 400
324 EUR, 365 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.