Vaser 5 st ljusstakar 4 par silver

434338

VASER, 5 st., LJUSSTAKAR, 4 par, silver, 1950-60-tal, olika tillverkare och modeller, mestadels med fylld botten

Smärre skador

Silver

Monter 27

Budhistorik (12 bud)
3021104
3018383
2 800
3021101
2 800
3018383
2 600
3017864
2 400

Slutpris SEK:
286 EUR, 322 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.