Joakim Allgulander

434333

JOAKIM ALLGULANDER (född 1965): "Lost", signerad och numrerad Joakim Allgulander, 29/240, grafiskt blad, bladmått ca 42x61 cm

Fack 4

Joakim Allgulander
Budhistorik (12 bud)
3018211
1 600
3017588
3018207
1 400
3017588
900
3015779
850

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.