Bockbord

434332

BOCKBORD, 1800-tal, furu, höjd ca 77, 150x87 cm

Ytsakdor, slitage

Rum 8

Bockbord

Budhistorik (21 bud)
3021205
5 400
3021198
5 200
3021194
5 000
3021186
4 800
3021179
4 600

Slutpris SEK:
5 400
521 EUR, 592 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.