Eldskärm Louis XV-stil

434327

ELDSKÄRM, Louis XV-stil, 1800-tal, träskuren och förgylld dekor, vävd klädsel, höjd 117x70 cm
Proveniens: Häringe slott

Rum 12

Eldskärm Louis XV-stil

Budhistorik (4 bud)

3019084
450
3012320
3006824
3006803

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 48 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.