Syskrin 1800-talets andra hälft

434326

SYSKRIN, 1800-talets andra hälft, fanérat i björk med dekor av flertalet träslag, med inredning, höjd 18, 32x23 cm

Nyckel finns, bruksslitage

Diverse

Budhistorik (26 bud)
3017726
3019106
3017726
1 900
3019105
1 800
3017726
1 700

Slutpris SEK:
224 EUR, 271 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.