Supkoppar tumlare silver

434325

SUPKOPPAR, TUMLARE, 21 st, silver, 17/1800-tal, olika mästare, höjd 3-5 cm, vikt ca 404 g

Flertalet med ägarinitialer, smärre bucklor, slitage

Silver

Monter 5

Supkoppar tumlare silver

Budhistorik (13 bud)
3018631
5 200
3018544
5 000
3018630
5 000
3018544
4 800
3018628
4 600

Slutpris SEK:
5 200
496 EUR, 558 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.