Snurrstol

434324

SNURRSTOL, 1900-tal, konstruerad med delar möjligen från kvarnhjul, trä och järn, sitthöjd ca 75, total höjd 110 cm

Ginglig sits, bruks och åldersrelaterat slitage

Rum 12

Snurrstol

Budhistorik (5 bud)
3018994
600
3019149
550
3018994
450
3019148
3018994

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.