Joan Miró etsning och färgakvatint

434319

JOAN MIRÓ (1893-1983): Issue Dérobée, signerad och numrerad Miró 21/50, etsning och färgakvatint, 1974, blad 25 ur sviten om 25 motiv, bladmått ca 33x50 cm
LITTERATUR: Dupin 711

Budhistorik (34 bud)
3041833
14 000
3041835
13 500
3041833
13 000
3041832
12 500
3041827
12 000

Slutpris SEK:
14 000
1 427 EUR, 1 725 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.