Bernhard Oscarsson

434317

BERNHARD OSCARSSON (1894-1977): "Spansk fiskare med korg", signerad Oscarsson, olja på duk, 33x46 cm

Geijersgatan 14, Göteborg

Bernhard Oscarsson

Budhistorik (3 bud)

3015883
3008257
3006713

Slutpris SEK:
39 EUR, 44 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.