Eugéne de Kermadec

434311

EUGÉNE DE KERMADEC (Frankrike,1899-1976): "Ciel et tere", signerad, olja på duk, ca 38x55 cm

Utställd: Galerie Simon 1950, nr 1395

Rum 14

Eugéne de Kermadec

Budhistorik (13 bud)
3018611
9 600
3018616
9 400
3018611
9 200
3018612
9 000
3018611
8 800

Slutpris SEK:
9 600
978 EUR, 1 183 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.