Kaffekanna hink 1800-tal

434308

KAFFEKANNA, HINK, 1800-tal, koppar, stämplade, höjd exklusive hänklar ca 26-27 cm

Diverse, Metall, Allmoge

Rum 7

Kaffekanna hink 1800-tal

Budhistorik (16 bud)
3019271
3011318
950
3015957
900
3011318
850
3011274

Slutpris SEK:
103 EUR, 123 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.