Ludvig Richarde oljemålning

434307

LUDVIG RICHARDE (1862-1929): Marint motiv, signerad L Richarde, olja på duk, 33x47 cm

Krackelyrer

Rum 1

Ludvig Richarde oljemålning

Budhistorik (9 bud)
3019510
1 400
3019380
1 300
3019507
1 300
3019380
3014955

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.