Fransk skola 1800-tal olja på pannå

434305

FRANSK SKOLA (1800-tal): Exteriör av kloster, olja på pannå, 20,5x26,5 cm

Konst, Äldre måleri

Budhistorik (5 bud)
3018076
600
3018006
550
3018004
500
3018001
450
3018000

Slutpris SEK:
600
57 EUR, 64 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.