Bengt Landin färglitografi

434304

BENGT LANDIN (född 1933), Kungspudel, signerad Bengt Landin 73, PT lX, färglitografi, bladstorlek ca 100x70 cm; oramad

Bengt Landin färglitografi
Budhistorik (10 bud)
3019576
700
3018572
650
3018622
600
3018572
550
3016714
500

Slutpris SEK:
700
68 EUR, 77 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.